zapadává tyčinka u prevých předních dveří

1995 - ....

Moderátor: vlado82

Odpovědět
jarda.e
Příspěvky: 2
Registrován: stř 23. kvě 2012 21:52:14

zapadává tyčinka u prevých předních dveří

Příspěvek od jarda.e »

U pravých předních dveří mi po zavření dveří o kousíček zapadne tyčinka a dveře nejdou otevřít,je potřeba zevnitř podržet tyčinku nahoře.Stává se to jen po zaření dveří ,po odemčení centrálem nebo klíčem se to nestává.Chtěl bych se zeptat čím to může být,jestli třeba není jen chyba v nějaké pružince,a případně jak postupovat při rozdělávání dveří abych nepoškodil případné plastové šteftíky na které už jsem narazil i jinde v autě.Nemám z rozděláváním dveří zkušenost,prosím o radu.

Volvo v40 (rv.1997)

Uživatelský avatar
vlado82
Moderátor
Příspěvky: 31
Registrován: pát 02. bře 2012 22:39:24
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

zapadává tyčinka u prevých předních dveří

Příspěvek od vlado82 »

jarda.e píše:U pravých předních dveří mi po zavření dveří o kousíček zapadne tyčinka a dveře nejdou otevřít,je potřeba zevnitř podržet tyčinku nahoře.Stává se to jen po zaření dveří ,po odemčení centrálem nebo klíčem se to nestává.Chtěl bych se zeptat čím to může být,jestli třeba není jen chyba v nějaké pružince,a případně jak postupovat při rozdělávání dveří abych nepoškodil případné plastové šteftíky na které už jsem narazil i jinde v autě.Nemám z rozděláváním dveří zkušenost,prosím o radu.

Volvo v40 (rv.1997)
Rozdělat, to musí jít ven, na své jsem to rval ven docela hrozná práce postup ti už neřeknu bylo to šup sem šup tam.
až jsem to dostal.
VOLVO V40 "98" D4192T1

jarda.e
Příspěvky: 2
Registrován: stř 23. kvě 2012 21:52:14

zapadává tyčinka u prevých předních dveří

Příspěvek od jarda.e »

A nepamatuješ si alespoň jestli tam byli ty jednorázový štefty z plastu?Nebo čistě na šroubech?

Uživatelský avatar
vlado82
Moderátor
Příspěvky: 31
Registrován: pát 02. bře 2012 22:39:24
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

zapadává tyčinka u prevých předních dveří

Příspěvek od vlado82 »

Byly tam šrouby, ale i pár plastových svorníků (myslím že ve spodní části) ale žádný se nezničil.
Drží to hlavně na těch vrutech z boku, dole, nad kastlikem pod záslepkou, v madle u tlačitka ovl.okna a jeden pod záslepkou jako naproti a trochu dole - zpětnému zrcátku.
VOLVO V40 "98" D4192T1

Odpovědět